Regulátory půdní vlhkosti

kolekce pro rok 2004

 

 

Mikroprocesorem řízené regulátory půdní vlhkosti se vyrábějí v těchto variantách:

 

TYP POPIS FUNKCE
RPV1s v případě zjištění vyšší skutečné vlhkosti než je nastavená na displeji překlopí bistabilní relé, čímž dojde k zablokování závlahy řízené jiným zařízením (např. MIRACLE, GALCOL), umožňující toto zablokování. Napájení je síťové, 24 V AC. NOVINKA: Regulátor půdní vlhkosti RPV1s zabudovaný ve vodotěsné skříňce s MIRACLE 
RPV1b stejná funkce jako RVP1s, pouze napájení je bateriové, 9 V DC
RPV2s v pravidelných, libovolně nastavitelných časových intervalech porovnává skutečnou půdní vlhkost s nastavenou a v případě, že je skutečná nižší, otevře na předem nastavenou dobu solenoidový ventil a provede závlahu. Napájení přístroje i ventilu je síťové, 24 V AC.
RPV2b stejná funkce jako RVP2s, pouze napájení je bateriové, 9 V DC, ventil je pulsní 6 - 40 V
RPV3s obdobná funkce jako u RPV2s, rozdíl je v tom, že přístroj není trvale pod napětím, teprve po jeho připojení provede měření a porovnání s nastavenou hodnotou a buď otevře anebo neotevře ventil. Vhodný v kombinaci s časovači MIRACLE apod, kdy je ovládáno více ventilů.

 

Regulátory jsou umístěny v plastové krabičce s výklopným průhledným víkem opatřené vývodkami (krytí IP55), umístěné na podložním plechu, umožňujícím snadné uchycení  na svislou stěnu.  Ovládání nastavovacích tlačítek je možné jak při otevřeném, tak i zavřeném víčku.

 

 

Starší verze vyráběných regulátorů půdní vlhkosti